Erkeklerin Kadınlardan Beklentileri - Erkekcom E-Dergi

Yeni

Post Top Ad

19 Nisan 2015 Pazar

Erkeklerin Kadınlardan Beklentileri


Erkekler Ne İster?

Psikolojik danışmanlar ilişkilerdeki temel problemin karşılıklı olarak beklentilerin açığa vurulmamasından dolayı kaynaklandığını söylemektedirler. Uzun süreli ilişkilerin sağlıklı ilerlemesini sağlayan beklentilerin açıkça dile getirilmesi bireylerin tatmin olma düzeyini yükseltir. Peki, erkekler kadınlardan ne ister?

Egosunu Okşayın

Erkekler de kadınlar gibi iltifat ister. Ondan güzel sözler duymayı istiyorsanız önce siz söyleyin.Dokunurken onu ne kadar beğendiğinizi kulağına fısıldayabilir ve ateşli bir sex sonrası memnuniyetinizi dile getirebilirsiniz.

Şefkatli Olun

Erkekler için anneleri birer tanrıçadır. Onlarla aralarındaki sevgi ve şefkat ile örülmüş bağın devamlılığını sağlayacak aday siz olduğunuz için şefkat dolu tavırlar sergilemek onu etkileyecektir. Erkekler sanılanın aksine romantizmden ve duygusallıktan da hoşlanırlar.


Yatakta Yönlendirin

Yatağa girdiğiniz andan itibaren kollarınızı açıp tahrik edilmeyi bekleyen olmayın çünkü her erkek tahrik edilmeye ihtiyaç duyar. Bunun için erotik kıyafetlere veya pornografik unsurlara gerek yok. Sıcak dokunuşlar ve baştan çıkarıcı sözlerle sexte yönlendiren siz olun.

Keşfedin

Zevk aldığı noktaları onun söylemesini beklemeyin. Dokunarak zevk aldığı bölgeleri keşfedin ve yeni pozisyonlar deneyerek cinsel yaşamınızı monotonluktan kurtarın. Kulak memelerinden omuzlarına, bacak içlerinden kalçalarına kadar yumuşak dokunuşlarla partnerinizi mutlu edin.

Yeni Pozisyonlar Deneyin

Daha önce hiç denemediğiniz pozisyonları deneyerek aranızdaki tutku ve heyecanı arttırmaya ne dersiniz? Unutmayın erkekler de şaşırtılmayı severler!

Post Top Ad