Header Ads

 • Yeniler

  WhatsDog ile Whatsapp Hareketlerini İzleyin


  WhatsApp’taki arkadaşlarınızı WhatsDog uygulaması ile an ve an izleyebilir ve günlük hareketleri hakkında raporlar alabilirsiniz. WhatsDog’un ayrıntıları haberimizde.

  Popüler anlık mesajlaşma hizmeti veren WhatsApp, geçtiğimiz aylarda çok tartışılan okundu bilgisi gönderme özelliği ile gündeme gelmişti. Birçok çiftin arasını açan bu mavi tik özelliği için WhatsApp geri hamle yapmış ve özelliği kapatma opsiyonu sunmuştu.


  Son görülme zamanı ve okundu bilgisinin gizlenebildiği WhatsApp’ta her şeyin gizli olmayacağı WhatsDog isimli uygulama ile ortaya çıktı. WhatsDog uygulaması ile belirlediğiniz kişilerin WhatsApp’taki günlük hareketlerini raporlar şeklinde alabiliyorsunuz.

  Seçtiğiniz kişilerin WhatsApp’ta ne zaman çevrimiçi olduğunu veya uygulamadan ne zaman çıktığını takip edebiliyorsunuz. Ayrıca belirlemiş olduğunuz kişiler WhatsApp’ta çevrimiçi olduğu zaman WhatsDog’un size bildirim gönderme özelliğini de kullanabilirsiniz.


  WhatsDog, gün sonunda belirlediğiniz kişilerin WhatsApp hareketlerini raporlar şeklinde size sunuyor. Ücretsiz olarak sunulan WhatsDog uygulamasını buradan  Android cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulamadaki reklamları ise 10 TL ödeyerek kapatabilirsiniz.