2018 KPSS Ortaöğretim sınava giriş yerleri belli oldu - Erkekcom E-Dergi

Yeni

28 Eylül 2018 Cuma

2018 KPSS Ortaöğretim sınava giriş yerleri belli oldu


ÖSYM Başkanlığı tarafından 2018 KPSS ortaöğretim sınava giriş belgeleri açıklandı. Lise mezunları için 7 Ekim 2018 tarihinde düzenlenecek olan 2018 KPSS (Kamu Personel Seçme Sınavı) sınav giriş yerleri açıklandı. Kaynak: 2018 KPSS Ortaöğretim Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

ÖSYM Başkanlığı tarafından 2018 KPSS ortaöğretim sınava giriş belgeleri açıklandı. Lise mezunları için 7 Ekim 2018 tarihinde düzenlenecek olan 2018 KPSS (Kamu Personel Seçme Sınavı) sınav giriş yerleri belli oldu.2018 KPSS’ye girecek memur adayları sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesine ÖSYM’nin aday işlemleri sistemine T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak ulaşabilecekler.

ÖSYM Başkanlığınca yapılan açıklamada 2018 KPSS Ortaöğretim için adayların saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacağı önemle vurgulandı. Adaylar çanta ve benzeri eşyalarını sınava girecekleri binalara getirmemeleri, sınava metal aksesuar içermeyen sade bir kıyafetle gelmeleri ve sınavdan en az 1 saat önce sınavın yapılacağı bina önünde hazır bulunmaları konusunda uyarıldı.

Sınavda kurşun kalem, silgi, kalemtıraş, peçete, ÖSYM tarafından verileceği için şeffaf pet şişe içerisindeki su dışında hiçbir araç, gereç, içecek ve yiyecekle binalara girilemeyecek. Sınava girebilmek için sınav giriş belgesi ile birlikte geçerli kimlik belgesi olmayanlar sınava alınmayacak. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum Kuralları:
-Reklam ve tanıtım içeren yorumlar yasaktır.
-Küfür ve hakaret içeren yorumlar yasaktır.
-Anahtar kelime ile yapılan yorumlar yasaktır.
-Sadece konu ile ilgili yorumlara cevap verilir.