Reklam - Erkekcom E-Dergi

Yeni

Reklam

Erkekcom.com sürekli güncellenen dinamik içeriğiyle, özel inceleme ve dosyalarıyla haber, internet ve gündemin nabzını yakından tutan bir e-dergidir. Erkekcom.com’ da reklam vermek hedeflediğiniz kitleye yakından ulaşmanızı sağlayacaktır.

Erkekcom.com ‘da Reklam Seçenekleri

Erkekcom.com’ da banner reklam, tanıtım yazısı, sponsorluk ve özel dosya sayfa olmak üzere üç farklı reklam seçeneği bulunmaktadır.

Banner Reklam

Erkekcom.com’ un her sayfasında yer alan Üst 468×60, Sağ Sütun 300 x 250 ve iç yazı sayfalarında 336×280, yazıların altında yer alan 468×60 reklam alanlarını tanıtım için kullanabilirsiniz. Bunun dışındaki reklam banner isteklerinizi de bize iletebilirsiniz.

Kategori Sponsorluğu

Erkekcom.com’ da yer alan çeşitli yazı kategorilerinden markanız için uygun olana sponsor olabilirsiniz. Bu reklam modelinde kategori sayfası markanıza ait görsellerle zenginleştirilecek, kategori sizin markanızın adıyla birlikte anılacak.

Tanıtım Yazısı

Erkekcom.com ‘da işiniz, blogunuz, siteniz vb ile ilgili tanıtım yazıları yayınlatabilirsiniz. Tanıtım yazıları tarafınızdan yazılıp bize gönderilmektedir. İsteğiniz halinde özel ücrete mukabil size özel tanıtım yazısını editörümüz hazırlayabilir.

Tüm reklam seçenekleri ve özel reklam teklifleriniz için [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum Kuralları:
-Reklam ve tanıtım içeren yorumlar yasaktır.
-Küfür ve hakaret içeren yorumlar yasaktır.
-Anahtar kelime ile yapılan yorumlar yasaktır.
-Sadece konu ile ilgili yorumlara cevap verilir.